GENERELL INFORMASJON

Saue Auto AS
Reg. nr. 10115980
Tule 33, Saue 76505, Estonia
Tlf: +372 610 5050
Fax: +372 610 5055
E-post: transport@saue-auto.ee

Leder
Urmas Müürsepp
Tlf: +372 610 5050
E-post: urmas@saue-auto.ee

Leder av logistikkavdelingen
Tanel Müürsepp
Tlf: +372 610 5057
E-post: tanel@saue-auto.ee

Sekretær
Tiina Vaiksalu
Tlf: +372 610 5050
E-post: tiina@saue-auto.ee


INTERNASJONAL LANDEVEISTRANSPORT

Leder av logistikkavdelingen
Tanel Müürsepp
Tlf: +372 610 5057
E-post: tanel@saue-auto.ee

Transportsjef
Marek Mürk
Tlf: +372 610 5052
E-post: marek@saue-auto.ee
De nordiske landene

Transportsjef
Taavi-Kristjan Vaiksalu
Tlf: +372 610 5048
E-post: taavi@saue-auto.ee
Eksport og import: de nordiske landene og Europa

Transportsjef
Lilian Kaasik
Tlf: +372 610 5059
E-post: lilian@saue-auto.ee
De nordiske landene

REGNSKAP

Regnskapsfører
Pille Uibo
Tlf: +372 610 5053
E-post: pille@saue-auto.ee

Regnskapsfører
Helen Kõrgesaar
Tlf: +372 610 5054
E-post: helen@saue-auto.ee

Regnskapsfører
Elisabeth Stein
Tlf: +372 610 5049
E-post: elisabeth@saue-auto.ee

REPARASJONER OG VEDLIKEHOLD

Verkstedssjef
Tarmo Maltsaar
Tlf: +372 610 5058
E-post: tarmo@saue-auto.ee

Butikksjef
Alari Aasamets
Tlf: +372 610 5058
E-post: alari@saue-auto.ee

KJØRETØYS INSPEKSJON

Leder av kjørerøysinspeksjons senteret
Tarmo Hanni
Tlf: +372 610 5056
E-post: ylevaatus@saue-auto.ee

Kjørerøysinspektør
Valdek Pärniste
Tlf: +372 610 5056
E-post: ylevaatus@saue-auto.ee